RESTAURACE VE ZLÍNĚ

Naše restaurace je nekuřácká, což ocení nejen rodiny s dětmi, ale také přátelé i nepřátelé tabákového opojení.

Vaše REZERVACE

Telefon: +420 601 526 525

Od pondělí do pátku pro Vás naši kuchaři připravují polední menu zaměřené na českou kuchyni, máte-li však chuť na něco jiného můžete ochutnat nějakou specialitu z našeho stálého jídelního lístku a nebo si vybrat jednu z 10 pizz které máme v nabídce. Samozřejmostí je kvalitní vínotéka kterou oceníte obzvláště v kombinaci s kulinářskými specialitami které pro Vás naši kuchaři připraví. K příjemnému posezení v Aréně Vám dopomůže jak 3 druhy piva, tak i spousta alko a nealko nápojů a v neposlední řadě i 5 plazmových obrazovek na nichž po celý den běží sportovní přenosy (O2 TV). Celý prostor je kvalitně ozvučen a k poslechu hraje rádio Zlín.  Pro letní měsíce máme posezení na letní zahrádce.

Několik slov o nás

SPORTARENA u JELEŇA se nachází nedaleko centra v městské části zvané Padělky. Aréna je dobře dostupná jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou kdy zastávka je přímo před vstupem do areálu. 

V plně klimatizovaném prostředí zde nabízíme komplexní pohostinské služby, sportovní vyžití u bowlingových drah, kulečníků, stolního fotbálku a šipek. V pátek a sobotu pravidelně pořádáme diskotéky.  Dále nabízíme možnost pořádání soukromých akcí, rodinných oslav, firemních večírků či rautů. K dispozici máme tři salónky pro 20 až 50 osob.

Bezplatné Wi-Fi pro každého

Požádejte o heslo naše zaměstnance.

Kariéra

Podívejte se na volná pracovní místa u nás.

Sleduj nás na sociálních sítích